Nazywam się Bartłomiej Drabik. Urodziłem się w 1985 roku w Krakowie. Jestem absolwentem wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej, architektem i projektantem form przemysłowych. Od 2015 roku prowadzę własną pracownię projektową – Superhelix. Poza tworzeniem projektów budynków, wnętrz i produktów, z dużym uzależnieniem startuję w konkursach architektonicznych i designerskich, w których do tej pory zdobyłem już 15 nagród. Oddechu od absorbującej mnie na co dzień pracy nabieram jeżdżąc na rowerze i gotując.

W zakresie działalności Superhelix znajdują się głównie projekty architektoniczne i wzornicze w pełnym zakresie – od analizy, przez koncepcję, projekt budowlany, przetargowy aż do wykonawczego i nadzorów autorskich, prezentacje graficzne i marketingowe, strategie sprzedażowe, warsztatowe rysunki i modele trójwymiarowe, prototypowanie i nadzorowanie produkcji. Każdy z tych elementów symbolizuje pojedynczą helisę DNA projektu, połączone razem tworzą Superhelisę.

Praca zawsze wykonywana jest z wielką starannością – osobiście przeze mnie lub przy wsparciu profesjonalnego i zaufanego zespołu – w trosce o osiągnięcie własnego spełnienia oraz satysfakcji klienta.