Verte

Verte to niewielki ale wielofunkcyjny stół, odpowiadającego potrzebom młodych ludzi. Mebel ten, raz kupiony rozwija się razem ze swoim właścicielem – dopasowuje do jego zmiennych potrzeb. Efekt ten został osiągnięty poprzez zastosowanie wymiennych dwustronnych blatów o różnorakim przeznaczeniu.

Verte składa się z drewnianego stelażu oraz 4 blatów ze sklejki z różnym – zależnie od funkcji – wykończeniem.

1 i 2 – dwa dwustronne blaty codzienne, których każda ze stron może być wykończona laminatem w dowolnym kolorze podstawowym lub fornirem dębowym. Funkcja tych blatów pozostaje uniwersalną – klasycznie do spożywania posiłków lub pracy „czystej” takiej jak praca przy komputerze.

3 – z jednej strony blat roboczy do pracy „brudnej” i majsterkowania pokryty matą z gumy samoregenerującej z podziałką; z drugiej strony pokryty zielonym filcem – idealny do gry np. w karty.

4 – blat do przyrządzania potraw, siekania, miksowania, wałkowania z powierzchnią sucho ścieralną (może służyć także do zapisywania przepisów lub tworzenia listy zakupów) oraz blat dla najmłodszych – pokryty farbą tablicową do rysowania kredą.